ERIREISID

Tellimusreisid nii gruppidele kui ka rätsepatööna valminud individuaalreisid. Need on asjad, mida me oskame! Erinevalt suurtest reisibüroodest, kes keskenduvad suure hulga inimeste saatmisele aina samadesse väljatöötatud sihtkohtadesse, on meil aega tegeleda kõikide erisoovidega.

Soovid korraldada oma firma suvepäevad või juhtkonna tiimikoolituse Sloveenias? Soovid oma firma kuldklientidega eduka aasta lõppu tähistada seiklusreisiga Peruusse? Või soovid ise koos oma seitsme sõbraga lennata kaheksa päevaga ümber maakera? Või hoopis oma kallimaga kahekesi veeta aastavahetuse Miamis? Aga palun!

Me istume teiega oma Reisisalongis mõnusatele kott-toolidele, lööme kataloogid lahti, valame tassikese kohvi ja peame aru. Koos mõtleme välja parimad lahendused, võibolla midagi luksuslikku, võibolla midagi kõige soodsama hinnaga, teeme lihtsalt taustatööd ja jagame soovitusi kõige mõnusamate lennuaegade leidmiseks, leiame teile soovi korral eestikeelsed giidid ja aitame teid otsuste langetamisel. Meile see meeldib ja meil on juba palju mõnusaid sõpruskondi ja erinevaid ettevõtteid, kes tahavad igal aastal reisida just meiega. Meie viieteistaastane kogemus reisiturul aitab kokku hoida nii hinnas, kui ka vältida ootamatusi, mis võivad rikkuda teie reisi. Hea reis on nagu rätsepaülikond, teeb meele rõõmsaks ja sobib just sulle.

Seega, kui vajad midagi sellist, siis meie Reisisalong on just selline koht. Helista või kirjuta meile ja me võtame ühendust.