ERIPAKKUMISED

VIKING LINE KAMPAANIA „Veel rohkem vabadust“

 

 

 

 

 

 

Broneerimisaeg: 19.02.-4.04.2018
Reisiperiood: 19.02.-30.04.2018

Autopaketi hind: 1 reisija + auto = al. 25 EUR
Lisareisija hind al. 11 €/suund.
Auto on kohustuslik!

Küsi ka teisi pakkumisi!

Pakkumine kehtib kuni kohti jätkub!

Lisainfo ja broneerimine 5 919 2030
info@fixtravel.ee

 

SUVEPUHKUS KUNI 40% SOODSAMALT!


 

 

Pakkumine kehtib broneerimiseks kuni 28.02.2018

 

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti: MALTA, BARCELONA, TUNEESIA

 

ANTALYA , Türgi hind alates – 325 EUR

VARNA, Bulgaaria hind alates 349 EUR

BURGAS, Bulgaaria hind alates 359 EUR

HERAKLION,  Kreeta hind alates – 395 EUR

KORFU, Kreeka hind alates – 395  EUR

VARNA hind alates – 329 EUR

BURGAS hind alates – 339 EUR

TIVAT (Montenegro, Horvaatia) hind alates – 405 EUR

RHODOS, Kreeka hind alates – 415 EUR

TUNEESIA, Enfidha hind alates- 459  EUR

LARNACA hind alates – 469 EUR

BARCELONA, Hispaania hind alates 499 EUR

VALLETTA,Malta hind alates –535 Eur

FARO, Portugal hind alates – 555 EUR

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Otselennud Tallinnast toimuvad perioodil:
ANTALYA 15.04-04.11.2018
KREETA 23.04-21.10.2018
VARNA 14.05-16.09.2018
BURGAS 29.05-09.09.2018
RHODOS 26.04-11.10.2018
KORFU 29.05-16.10.2018
TIVAT 04.05-29.06.2018
BARCELONA 04.05-29.06.2018
FARO 14.09-05.10.2018
LARNACA 01.05-22.05.2018, 11.09-16.10.2018
MALTA 01.06-29.06.2018
TUNEESIA / ENFIDHA 06.07-07.09.2018

 

Küsi ka teisi pakkumisi!

Pakkumine kehtib kuni kohti jätkub!

Lisainfo ja broneerimine 5 919 2030
info@fixtravel.ee

 

 

*************************************************************************************

 

Reisi koos kogu klassiga ja saa õpetaja pilet tasuta!

 

 

 

 

 

Broneerimine märtsi lõpuni!

✈ Pakkumine kehtib kõikidel ühe suuna või ringreisidel igasse AirBaltic sihtkohta väljumisega kas
Tallinnast või Riiast.
✈ Reisimine: Oktoober 2017- Mai 2018
✈ NB! Minimaalne grupisuurus on 8 inimest
✈ Kogu klassile lennupiletite broneerimisel tuleb õpetaja pileti eest tasuda ainult lennujaamamaksud!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakkumine kehtib kuni kohti jätkub!

Lisainfo ja broneerimine 5 919 2030
info@fixtravel.ee