REISIJUHID


Annikki Kaasik.
Olen kollektsionäär, kelle jaoks iga uus riik on uus kogemus, mis silma särama paneb. Ei, mitte linnuke tabelis, vaid täisväärtuslik münt, millel on mitu külge.
Viimased 18 aastat olen sõrme andnud reisimisele, millest on saanud minu igapäevane töö ja hobi.
Nii olen aja jooksul olnud Nigeri kõrbes, keset pantvangidraamat, Amazonase vihmametsades, Alaska liustikel, Madagaskaril, Paapua-Uus Guineas, Namiibias “Rännud Kersnaga” filmivõtetel ja paljudes teistes riikides.

Leslie Leino. Teadmishimuline geograafia- ja kultuurihuviline Leslie  on reisinud 70 riigis. Esimese reisijuhi kogemuse sai ta 2001.aastal oma spordiklubile Bosnia ja Horvaatia reisi korraldades. Nüüd keskendub ta peamiselt Aasia reisidele, olles õppinud Tallinna ja Renmini ülikoolis hiina keelt, kultuuri ja ajalugu. Leslie Leino räägib vabalt hiina keelt, olles Pekingis elanud 9 aastat. Reisijuhi ameti kõrval tegeleb ta Hiina-teemalise konsultatsiooni ja tõlkimisega.

Marje. Ilmselt ei ole te oma elus rõõmsameelsemat ja positiivsemat inimest kohanud. Tema kirg on suusatamine ning suusareiside korraldamisega on ta tegelenud alates 1992.a.
Marje liitus meie tegemistega 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul on ta suusatatud paljudes erinevates riikides koos suuremate ja väiksemate gruppidega. Sihtkohad: Gruusia, Soome, Norra, Rootsi, Slovakkia, Austria, Itaalia, Šveits, Ukraina, Armeenia.

Ulve Kärpuk on kõige kirglikum eestlanna üldse, või oleks õigem teda nimetada hoopis itaallannaks:)
Lisaks kirglikule karakterile on tegemist Itaalia ajaloo- ja kulutuurihuvilisega,
kelle käest kuuleme oma reisidel põnevaid fakte Itaalia kohta. Ulve võiks vabalt ka kokana töötada, sest
tema hõrgutised on võrratud. Talvel leiame Ulve mägedest, kus ta aitab suusareise korraldada. kevadel ja sügisel reisib Ulve koos toredate klientidega mööda Itaaliat, tutvustades selle riigi vähemavastatud paiku. Ringreisid Ulvega on alati huvitavad ning igav ei hakka kunagi.