Ukraina 24.02.2017

Ukraina, Bukoveli suusareis
24.02-01.03.2017

Reisiprogrammi maksumus 750 €

Kutsu sõbrad kaasa ja nautige talvepuhkust 8-kohalises luksuslikus majas!

 

Bukovel on imearmas Ukraina suurim ja kõige modernsem suusakeskus, kus veedame põhilise aja. Tegemist on Ukraina esimese Euroopa tasemel suusakeskusega, kus on olemas kõik: veekeskus, pubid, diskoteek, restoranid ja poed. Sellist organiseerituse taset, nagu on Bukovelis, on Ukrainas harjumatu näha. Eriti mõnusaks teeb lumemõnude nautimise mäel see, et liftide ootejärjekorrad on maksimaalselt 5-10 minutit.

Mäeinfo: Bukovelis on 16 tõstukit ja 60 km radasid. Keskuse alumine jaam asub 900 m kõrgusel merepinnast ja kõrgeim tõstukiga vallutatav punkt on 1370 m. Igale poole viivad mugavad tooltõstukid. Radade algus- ja lõpp-punktides on palju restorane ja kohvikuid.

Bukoveli suusamaja:
Luksulikus suusamajas on 4 eraldi magamistuba. Kahes toas on 1 lai voodi ja kahes toas on 2 eraldi voodit. Maja esimesel korrusel on suur elutuba, köök ning saun koos väikese basseiniga ja eesruumiga. Teisel korrusel on magamistoad ja rõdud.
Kõigi mugavustega majas saab ise süüa teha ning pesu pesta. Pärast mäepäeva saab suusamäelt otse maja juurde sõita. Hommikul tuleb liftide juurde minna jalgsi (ca 300 m, sõltub maja asukohast).
Hommikusööki pakutakse lähedalasuvas kohvikus.

Hind sisaldab:

  • Lennukipiletid koos lennujaama maksudega ja registreeritava pagasiga kuni 20 kg
  • Lennujaama transfeer Ivano Frankivsk-Bukovel-Ivano Frankivsk
  • Majutus (5 ööd) luksuslikus majas koos hommikusöögiga

Hinnas ei ole:

  • Reisikindlustus
  • Söögid-joogid, mida ei ole programmis märgitud
  • Mäepiletid
  • Suuskade, lumelaua või muude asjade rent

Lisainfo ja broneerimine 5 919 2030, info@fixtravel.ee