Livigno suusareis 24.03.2018

Suusareis Livignosse, Itaalia

24.03-31.03.2018

Reisi hind alates 735 € reisija kohta

Livigno on imeline asula 1600 m kõrgusel ja just selle kõrguse pärast nimetataksegi teda Euroopa Väikeseks Tiibetiks. Lisaks sellele on Livigno kantud ka Euroopa parimate suusakuurortide nimekirja eelkõige tema kõrgetasemeliste lumeparkide olemasolule mõlemal mäenõlval. Siin asub Euroopa parimaks lumepargiks tituleeritud lumelaudurite keskus. Livigno mäenõlvadel on lumi garanteeritud ka aprillikuus, mistõttu kevadine päike ja suurepärased rajad annavad selles autentses suusakülas super puhkuse. Keskuse suurimad plussid on vähene rahvastatus ja ülihea kvaliteediga tugevapõhjalised laiad rajad. Tõenäoliselt ei pea mainimagi, et suusapäeva lõpust ei puudu Livignos kunagi ka üks korralik after-ski!

Rajad Livignos on nagu ikka esindatud kõikidele tasemetele: 12 musta, 37 punast ja 29 sinist.

Kellel soovi murdmaad sõita, siis teadke, et just Livignos on käinud treenimas ka Andrus Veerpalu ja siinne 39 km suur ring on hea variant kõigile, kellele mäenõlvad ei ole meeltmööda. Vaata Livigno mägede kaarti siit.

Lastele ja algajatele on mitmeid kergeid õpperadu, seetõttu sobib Livigno fantastiliselt ka neile, kes suusatamises algajad. Loe suusakooli kohta siit

Tänu oma kauaaegsele eraldatusele ja raskesti ligipääsetavale asukohale, on Livigno säilitanud oma majandusliku autonoomia ja tax-free kauplusi on linnakeses hulgaliselt. Restorane on Livignos igale maitsele. Kes soovib päevale lõõgastavat õhtut, võib külastada Euroopa suurimat SPA keskust Aqua Granda, sest mis saaks olla parem kui mõnusad saunad ja erinevad massaažid pärast pikka sportlikku päeva. Lisainfot Aqua Granda kohta leiad siit.

 

 

 

 

 

 

 

Reisipaketi hinnas sisaldub:

  • Edasi-tagasi lennupiletid Tallinn-Milano-Tallinn
  • Koht neljakohalises apartemendis söökideta
  • Transfeerid lennujaam-majutus-lennujaam
  • Eestikeelne reisiesindaja

Apartemendid on erineva suuruse ja tasemega.

PS! Reisipaketi maksumus võib muutuda sõltuvalt inimeste arvust, soovidest ja kohtade olemasolust. Lõplik hind selgub broneeringute tegemise hetkel.

Mäepileti hindasid vaata siit

Varustuse laenutus: soovi korral abistame varustuse laenutuse korraldamisega kohapeal.

 

Lisainfo ja broneerimine 5 919 2030 info@fixtravel.ee