ŠVEITS

Oled oodatud ŠVEITSI parimasse suusakuurordisse, ZERMATT’i!

18.02-24.02.2017

Zermatt on imearmas Šveitsi mägiküla, kus ei ole ühtegi autot. „Päkapikukülla“ saab siseneda vaid rongi või minibussiga. Transfeeri lõpp-peatus asub Zermattist 5 km kaugusel Täschis, kust edasi viib otserong. Autovabas külas liigutakse elektrimasinatega, mis meenutavad pigem Aasias tuntud tuk-tuk’e kui autosid. Kohalikud liiguvad enamasti jala, sest kõik on käe-jala juures. Küla asub 1 620 m kõrgusel merepinnast, ümbritsetuna Šveitsi Alpidest ning igapäevaset elab siin ca 6 000 inimest.Šveitsis asuv Zermatt on mäe kaudu ühendatud Itaalia suusaküla Cerviniaga, kuhu pääseb nii esmaklassilise mägiraudtee kaudu, kui ka suusad jalas. Hingematvaid vaateid pakub Šveitsi sümbol ja maailmas ühena kõige enam fotografeeritud mäemassiiv Matterhorn. Suusatajaile justkui peopeal, kuid raskesti ligipääsetav Matterhorn saab tegelikkuseks, kui läheneda sellele gondliga. 3820 meetri kõrgusel olev mäejaam on Alpide kõrgeim.

Mäeinfo: Zermatt’s on 360 km märgistatud radu nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Kõrgeim tipp on 3 883 m. Pikim laskumine ca 21 km. Kõige rohkem radu on edasijõudnutele, umbes 20% radu on algajatele ja umbes 20% radu on ekspertidele.

Hotell Butterfly: asub 150 m kaugusel rongijaamast, küla keskuses. Ümber nurga asuvad kohvikud, restoranid ja baarid, kus pärast väsitavat mäepäeva saab lõõgastuda. Suusaliftid asuvad  ca 5 min kaugusel. Majutus kahekohalistes tubades. Igas toas on oma rõdu, eraldi kõigi mugavustega vannituba, tasuta wifi ning TV.

Pärast mäepäeva: Zermattis on tegemist palju. Näiteks võib veeta tunde Apre Ski´l laua peal tantsu vihtudes või külastada lähedalasuvat spakeskus või lihtsalt mõnusasti aega veeta. Elava muusikaga baare ja pubisid on Zermattis piisavalt.

Reis Zermatt’ toimub 18-24.veebruaril 2017

Reisi hind:
– 1 250 € majutusega kahekohalises toas broneerimiseks alates 01.10.2016

Hind sisaldab:
•    Lennukipiletid suunal Tallinn-Riia-Milaano-Riia-Tallinn koos registreeritava pagasiga kuni 20 kg ja koos suusapagasiga
•    Lennujaama transfeer Milaano-Zermatt-Milaano
•    Majutus (6 ööd) hotellis Butterfly kahekohalistes tubades koos hommikusöögiga
•    Eesti keelt kõnelev reisisaatja/lumelaua instruktor alates Tallinnast

Hinnale lisandub:
•    Reisikindlustus
•    Söögid-joogid, mida ei ole programmis märgitud
•    Mäepiletid
•    Ühekohalise toa lisatasu

Küsi lisa info@fixtravel.ee, 5919 2030